numer 34 (6/2009)

Classicauto nr 34 w sprzedaży od 30 maja, w numerze m.in.:
untitled
Rolls-Royce Silver Shadow – W epoce reklamowany jako „najlepszy samochód świata”. Sprawdziliśmy ile w tym prawdy. Pierwszy produkt masowy RR i pierwszy wóz tej marki, za którego kierownicą nie wyglądasz jak własny szofer. Historia, wrażenia z jazdy, tajemnice hydropneumatyki Srebrnego Cienia. Nasz temat numeru.
CA34_1
Polonez 2000 Rally – Niełatwo zbudować prawdziwą replikę rajdowego Poloneza. Przekonujemy się o tym oddając rajdowego Poloneza w ręce byłego kierowcy fabrycznego FSO Rally Team, Pawła Przybylskiego.
CA34_2
Shelby Cobra Daytona Coupe – jeden z najważniejszych samochodów w historii amerykańskich wyścigów. Pogromca Ferrari GTO i zdobywca tytułu mistrzowskiego FIA GT przedmiotem sensacyjnej aukcji. Historia modelu i unikalnego egzemplarza.
CA34_3
Car of The Year – W ostatnim odcinku naszego cyklu pierwsze trzy, najbardziej szalone i owocne lata konkursu. Tylko wtedy ceniono takie wozy jak Mercedes 600, Ford Mustang, czy Oldsmobile Toronado.
CA34_4
Najdziwniejsze samochody na Techno Classica.
CA34_5
Ponadto: poradnik, jak dobrze kupić Skodę Octavię, oldtimerowa podróż do Prowansji, relacja z pierwszego rajdu MPPZ w sezonie i z polskich giełd, DKW Schnellaster w miniaturze, Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej odbudowuje wczesnego Ikarusa, i wiele innych ciekawych tematów.